Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Dbaj o zabawki

Napisane 30.12.2019 przez admin

Tagi: zabawki,

Spis treści:

         » Masz od razu dwie możliwości:
         » Opinia o produkcie
Polecane

Możesz myśleć, że twoje zabawki nie wymagają wiele opieki. Twoje zabawki to jednak nie tylko zabawki. Zawierają wiele różnych materiałów, które się zużyją. Na przykład zabawki z PVC są wykonane z materiału PVC i są podatne na chemikalia i intensywne użytkowanie. Możesz pomyśleć, że twoje zabawki stają się lepsze po pewnym czasie, ale tak nie jest. Po prostu stają się coraz gorsze. Najlepszym sposobem na zmniejszenie ilości plastiku używanego w zabawkach i na własne życie jest zaprzestanie ich tworzenia.

Ilość produkowanego przez nas plastiku jest oszałamiająca. Przeciętny człowiek produkuje 12 funtów plastiku rocznie. Z tego tylko 4 funty są poddawane recyklingowi. Przetwarzając te 4 funty, jesteśmy w stanie zastąpić kolejne 12 funtów.

Masz od razu dwie możliwości:

Pozbądź się na chwilę swoich zabawek. Możesz być zaskoczony ilością plastiku, którą wciąż masz w życiu. Możliwe, że masz dużo zabawek, których jeszcze nie wyrzuciłeś.

Możesz rozdawać swoje zabawki, ale to ogromna strata zasobów.

Jeśli masz dużą kolekcję zabawek, pozbądź się ich jak największej liczby. Pomaga zredukować odpady i zanieczyszczenia, co jest korzystne dla środowiska.

Jeśli masz małą kolekcję zabawek, postaraj się pozbyć jak największej ich liczby, zwłaszcza jeśli masz dużo.

  • Są na to sposoby

To jest klucz do sukcesu firmy. Musisz być w stanie zadowolić jak najwięcej ludzi. Tworząc zabawki, chcesz, aby ludzie poczuli ich jakość.

Twoim zadaniem jest stworzenie czegoś, co zaspokoi potrzeby Twoich klientów, i aby uzyskać ich opinie, musisz stworzyć coś, co jest piękne, zabawne i sprawia, że ​​są szczęśliwi.

Jeśli nie jesteś projektantem, nie musisz robić zabawek dla swoich klientów. Nadal możesz tworzyć piękne, zabawne i znaczące zabawki dla swojego klienta. Jeśli jesteś projektantem, musisz dowiedzieć się, jak klienci mogą być zadowoleni z ich zabawek.

Oto przykład, jak może wyglądać produkt z kilkoma różnymi rodzajami informacji zwrotnych, które ulepszyłyby produkt:

Opinia o produkcie

Kiedy rozmawiam z moimi pracownikami, mówią mi, co chcą zobaczyć w produkcie w bardzo jasny sposób, który pomaga mi określić, na czym się koncentruję.

Jak możesz stworzyć produkt, który daje swoim klientom wiele różnych opinii?

Stworzyłem tutaj prosty formularz, który możesz wypełnić, aby uzyskać lepszy pomysł na temat tego, co możesz zrobić.

Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem opinii, zawsze możesz przejść do części 2.

Polecane

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Tworzywa sztuczne, a zabawki

Większość producentów używa wysokiej jakości tworzyw sztucznych, więc ich zabawki są trwałe i trwałe. Jeśli chodzi o materiał, niektóre z nich są wykonane z polietylenu (PE) lub poliprop

Czytaj więcej...