Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Gry wirtualne

Napisane 06.01.2020 przez admin

Tagi: gry, wirtualna rzeczywistość,

Spis treści:

         » Przykłady interaktywnych gier odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych
         » Gra Andy'ego
         » - Gra życia Nowy mózg - Nowy mózg

Gra wirtualna to interaktywny program, który został zaprojektowany na podstawie programu lub serii programów, które można dostosować do potrzeb i zainteresowań użytkowników programu. Program lub seria programów może przybrać formę gry komputerowej, programu do gry, programu do transmisji danych lub innego podobnego programu.

Przykłady różnych rodzajów gier wirtualnych można znaleźć w poniższych sekcjach

To Cię zainteresuje: Na urodziny

Poniższe sekcje zawierają więcej szczegółów na temat różnych rodzajów gier wirtualnych.

Przykłady interaktywnych gier odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych

W przypadku gier interaktywnych przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych powszechnie stosuje się następujące rodzaje gier.

To Cię zainteresuje: Drogie zabawki i ich gwarancja

Gry interaktywne mogą przybrać formę gier jednoosobowych, w które rozgrywane są pojedynczo lub jako gry wieloosobowe, w których gracze mogą się przyłączyć.

 • Przykłady gier dla jednego gracza obejmują:
 • Następujące przykłady gier wieloosobowych obejmują:
 • Przykłady konkurencyjnych gier

Gry konkurencyjne to gry, w których gracze rywalizują ze sobą w środowisku gry, aby wygrać nagrody.

 • Przykłady konkurencyjnych gier to:
 • Konkursy gier wideo dla wielu graczy

Konkursy gier wideo dla wielu graczy to konkursy, w których gracze biorą udział w konkursach o nagrody.

 • Przykłady konkurencyjnych gier to:
 • Przykłady symulacji gry

Symulacje rozgrywki to gry symulujące wrażenia z gry wideo, które można wykorzystać jako narzędzia edukacyjne

1. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego. Jako wydawca gier edukacyjnych często jesteśmy pytani, czy oferujemy bezpłatną wersję próbną. Bezpłatne wersje próbne pozwalają programistom i wydawcom testować swoje gry bez konieczności dużych inwestycji w reklamę i marketing. Oferując bezpłatny okres próbny, chcemy zapewnić naszym klientom dobre i przyjemne wrażenia z naszych gier. W większości przypadków będziesz mógł grać w tę grę przez określony czas, zanim będziesz musiał za nią zapłacić.

2. Ułatw grę do pobrania. Ułatw swoim graczom ładowanie gry bez konieczności częstego pobierania. Jeśli możesz zagwarantować, że twoja gra jest łatwa do pobrania, zwiększysz liczbę pobrań, a tym samym zwiększysz sprzedaż.

3. Pozwól swoim graczom grać przez ograniczony czas. Jeśli twoja gra jest dostępna tylko przez ograniczony czas, ludzie będą bardziej skłonni ją pobrać. Na przykład gra dostępna przez jeden dzień zachęci użytkowników do pobrania jej i grania przez jeden dzień.

4. Daj darmowe klucze do kluczy do gry. Jeśli rozdasz wiele bezpłatnych kluczy, klienci będą bardziej skłonni do pobrania Twojej gry, jeśli będą mogli ją pobrać za pomocą klucza. Zwiększy to sprzedaż oraz liczbę graczy, którzy pobiorą grę.

 • 5. Rozdaj darmowe kody do swojej gry

Nowa gra była wówczas rozwijana w ramach EA Kids Club, zespołu młodych dorosłych pracujących nad wieloma tytułami EA dla dzieci w tym czasie. Nowa gra zostałaby wydana w Stanach Zjednoczonych jako część świątecznej wersji Disneya 2010, Toy Story 3. W tym czasie opracowywana była także nowa, bez tytułu gra, w której pojawiłaby się młodsza wersja Andy'ego, młodszego brata Andy'ego .

Gra Andy'ego

Pierwsza i jedyna gra, która została wyprodukowana po poprzedniej pracy zespołu nad Toy Story 3, Andy's Game była platformówką akcji na konsole Nintendo 64 i Super Nintendo. Gra zawierała wiele przedmiotów kolekcjonerskich i łamigłówek, a także kilka poziomów określonych w wyobraźni Andy'ego.

W grudniu 2007 r. gra Andy'ego została wydana w Internecie za darmo.

W marcu 2008 roku gra Andy'ego została przeniesiona na Playstation 2 i zawierała wiele nowych poziomów oraz nową zawartość.

We wrześniu 2008 roku ukazała się limitowana edycja gry Andy'ego, zawierająca kartę kolekcjonerską i płytę CD ze ścieżką dźwiękową.

Gra Andy'ego na konsolę Nintendo 3DS została wydana 19 grudnia 2013 r.

 • Gra Andy'ego dla Wii U została wydana 2 kwietnia 2015 r.
 • Gra Andy'ego została wydana na Xbox One 20 listopada 2015 r.

(z kodem: SZYBKO!)

- Szybko! (z kodem: SZYBKO!) The Secret Of Life - Jak zrobić coś niesamowitego z dziećmi i matematyką (z kodem: LUCKY)

- Jak zrobić coś niesamowitego z dziećmi i matematyką (z kodem: SZCZĘŚCIE) Jak stworzyć grę wirtualnej rzeczywistości dla Twojego dziecka - Jak stworzyć grę lub doświadczenie VR (z kodem: WIRTUALNY)

- Jak stworzyć grę lub doświadczenie VR (z kodem: WIRTUALNY) The Game of Life - The Game of Life

- Gra życia Nowy mózg - Nowy mózg

- Nowy mózg uwolni twój umysł: 7 kroków do uwolnienia umysłu od wielkiego C

7 kroków do uwolnienia umysłu od Big C Gra w życie - gra w życie

- Gra życia, jak nauczyć dziecko pisać - samouczek do nauki pisania dziecka (z kodem: WRITE)

- Samouczek do nauki pisania przez dziecko (z kodem: WRITE) The Brain Game (z kodem: BRAIN)

1. 6. 5 - Nowa aplikacja "The Game Of Life" jest teraz dostępna z ulepszoną, nową interaktywną grą! Możesz teraz grać za darmo!

- Ta aktualizacja zawiera całą nową grafikę, nowe dźwięki, nową mechanikę gry i wiele poprawek błędów!

 • 1

Korzyści z wirtualnej rzeczywistości dla dzieci można zmierzyć liczbą rodziców, którzy wykorzystują ją do zabrania swoich dzieci do wirtualnych światów. Najnowsze badania Pew Research Center i YouGov pokazują, że jedna trzecia rodziców zabrała swoje dzieci do wirtualnych światów w ubiegłym roku, w porównaniu z 22% w 2010 roku. Wyniki pokazują również, że rodzice częściej korzystają z wirtualnych światów dla rozrywki niż nauki. / p>

Zgodnie z ankietą 43% rodziców używa wirtualnych światów do zabawy, a 26% korzysta z nich, aby zabrać swoje dzieci do nauki. Badanie wykazało również, że rodzice używający wirtualnych światów do nauki spędzają z nimi więcej czasu (18% vs. 8%) niż ci, którzy tego nie robią (11% vs. 5%).

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Produkcja zabawek - pułapki

Najważniejszą częścią nauki gry zabawkami jest nauczenie się, jak unikać typowych pułapek. Prawdopodobnie nauczyłeś się, że ważne jest, aby móc bez problemu wysuwać zabawkę z rąk.

Czytaj więcej...