Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Jakie zabawki najbardziej lubią dzieci

Napisane 03.01.2020 przez admin

Tagi: zabawki, ulubione,

Spis treści:

         » 6. Jeśli jesteś starym pierdziuchem, pokochasz te zabawki

A jakie zabawki najbardziej lubią dzieci? W tym odcinku badamy te pytania i nie tylko z panelem ekspertów, w tym ekspertów ds. Zabawek, psychologów, rodziców, ekspertów ds. Rozwoju dziecka i innych. Bezpłatne wyświetlanie w iTunes

To Cię zainteresuje: Klocki lego

Tak więc, jeśli jesteś rodzicem, możesz przestać się martwić, że twoje dziecko nie chce bawić się określoną zabawką. Zamiast tego spróbuj ćwiczyć zabawki, które kochasz z dzieckiem, aby dowiedzieć się, jak ta zabawka może być zabawna. Jeśli lubisz zabawkę, pozytywnie zmienisz nawyki dziecka. Pozwalasz dziecku mieć wpływ na to, jak się z nim bawisz. Dajesz swojemu dziecku szansę bycia mistrzem własnej zabawy

To Cię zainteresuje: Chińskie zabawki

. Jeśli twoje dzieci są wystarczająco duże, aby bawić się lalkami, powinieneś być w stanie bawić się lalkami za 30 złotych.

6. Jeśli jesteś starym pierdziuchem, pokochasz te zabawki

Mam tyle rzeczy, które mógłbym powiedzieć o tych lalkach, ale mam nadzieję, że dostaniesz zdjęcie. Ta zabawka jest wynikiem młodego chłopca, który chce podjąć ważną decyzję. Kiedy dorastał, wiedział, kim chce być, i postanowił zostać lekarzem. I nie tylko musiał zdobyć lalkę, musiał także nauczyć się grać z lekarzem.

Lalka jest ubrana w biały płaszcz i spodnie, ma medyczny kapelusz i stetoskop na głowie. Ma na ramionach personel pielęgniarki. Widać, że jest dość dumny z lalki.

Kiedy Twoje dziecko bawi się zabawkami podobnymi do jego własnych, promuje ono empatię. Dzieci, które potrafią wczuć się w innych, rozumieją, że ludzie nie są tacy sami, że istnieje nieskończona ilość różnorodności i że istnieją różne sposoby okazywania życzliwości i opieki.

Ważne jest, aby pamiętać, że preferencje twojego dziecka określą, jakie rodzaje zabawek możesz dopuścić w swoim pokoju. Jeśli twoje dziecko woli takie same zabawki jak ty, nie będzie mogło bawić się zabawkami w twoim pokoju.

Na przykład, jeśli Twoje dziecko woli bawić się samochodami, Twoja sypialnia może być sklepem z zabawkami, a Twoje dziecko nie będzie mogło bawić się zabawkami w Twojej sypialni. Jeśli Twoje dziecko woli bawić się samochodami, może ono być w stanie bawić się pojazdami podobnymi do samochodów.

Jako rodzic masz władzę i odpowiedzialność, aby zachęcić swoje dziecko do odkrywania każdej zabawki i móc korzystać z nich w bezpiecznym i pielęgnującym środowisku. Zabawki można znaleźć w wielu miejscach, w tym w Goodwill, Target, Toys R Us, Wal-Mart i innych dużych sklepach.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

WOŚP 2019

13 stycznia 2019 roku - 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pomaganie jest dziecinnie proste! Wspieraj WOŚP.

Czytaj więcej...