Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Na urodziny

Napisane 02.01.2020 przez admin

Tagi: urodziny, impreza, zabawa,

Spis treści:

         » Czy mogę to zrobić, prawda?
         » Czy mogę to zrobić, prawda?

Nieco ponad rok temu zorganizowałem swoje pierwsze przyjęcie urodzinowe. Miałem 11-letniego syna, 9-letnią córkę i naszą przyjaciółkę, cudowną i niesamowitą Karolinę. Karolina była tylko trochę starsza od mojego syna, ale zawsze była jedną z najmłodszych osób w naszej rodzinie. Znaliśmy się z kościoła i byliśmy w tej samej klasie w liceum. Karolina i ja dobrze się dogadywaliśmy.

Moje urodziny to jedna pora roku, w której czuję się naprawdę wyjątkowy i zawsze upewniam się, że mam przyjaciela, który idzie do mojego kościoła. W tym roku zrobiłem jedną z moich ulubionych rzeczy, duże pudełko wypełnione zabawkami dla mojego syna. Wszyscy jechaliśmy do domu przyjaciela, a ponieważ nie mieliśmy na to pieniędzy, postanowiliśmy zrobić coś na imprezę, którą urządzimy w domu.

To Cię zainteresuje: Gry wirtualne

Mój syn był trochę zaplątany. Czytał dużo komiksów i miał wiele zabawek Spider-Mana. Nie byłam zadowolona z tego, że kupuje tyle rzeczy, zwłaszcza, że ​​nie miał własnego pokoju. Tej nocy zaczął czytać więcej komiksów i zaczął zbierać nowe wydania.

Pamiętam, jak na niego patrzyłem i myślałem: "O mój Boże, za kilka lat będziesz kolekcjonerem"

impreza? Drukowanie 3D pomysłów na przyjęcie urodzinowe

Drukowanie 3D pomysłów na przyjęcie urodzinowe Pomysł stworzenia modelu 3D jednej z twoich ulubionych rzeczy to taki, który wywołuje uśmiech na twarzach twojej rodziny. Aby proces ten był jak najłatwiejszy w domu, potrzebujesz drukarki 3D, filamentu i pliku. Jeśli nie masz jeszcze drukarki 3D, musisz skonfigurować konto drukowania 3D w Thingiverse, popularnym repozytorium online dla modeli do druku 3D. Musisz także nauczyć się korzystać z drukarki 3D do drukowania modeli 3D. Do wydrukowania modelu zostanie użyta drukarka 3D, która następnie zostanie wydrukowana na jakimś rodzaju plastikowego filamentu. Po wydrukowaniu model zostanie usunięty z drukarki i umieszczony w pojemniku, który można wykorzystać do dekoracji. Będziesz także potrzebować pliku dla modelu, który zawiera wymiary modelu. Możesz od razu użyć pliku swojego modelu 3D, ale jeśli chcesz go użyć do późniejszego wykorzystania, musisz go pobrać z Thingiverse. Thingiverse umożliwia przesłanie pliku, co można zrobić, klikając przycisk Prześlij w prawym górnym rogu modelu 3D

Mam pytanie dotyczące zabawki dostarczonej z zestawem urodzinowym, której nie ma na liście zabawek. Zastanawiam się nad zrobieniem tego samemu.

Czy mogę to zrobić, prawda?

Nie jestem pewien, czy poleciłbym to! Zrobiłem kilka własnych dla dzieci, ale nie polecam tworzenia własnych z powodu ilości pracy, którą musisz w to włożyć. Możliwe, że niektóre z nich byłyby urocze, ale potrzebujesz prawdziwego talentu, aby to zrobić. Myślę, że najlepsza byłaby prosta domowa wersja.

Polecam kupienie uroczej, łatwej do wykonania lub ręcznie wykonanej wersji (zwłaszcza jeśli nie rozumiesz procesu) i wypróbowanie jej. Możesz również sprawdzić ten post, jak zrobić świeczkę urodzinową.

Jak zrobić więcej, jaką zabawkę wybrać na urodziny dziecka, robiąc mniej...

Mam pytanie dotyczące zabawki dostarczonej z zestawem urodzinowym, której nie ma na liście zabawek.

Czy mogę to zrobić, prawda?

Powinieneś to zrobić! Byłoby fajnie i byłby to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz dać dziecku

Polecane

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Produkcja zabawek - pułapki

Najważniejszą częścią nauki gry zabawkami jest nauczenie się, jak unikać typowych pułapek. Prawdopodobnie nauczyłeś się, że ważne jest, aby móc bez problemu wysuwać zabawkę z rąk.

Czytaj więcej...