Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Niebezpieczne zabawki

Napisane 31.12.2019 przez admin

Tagi: zabawki, niebezpieczeństwo,

Spis treści:

         » Ale co jeśli zabawka Twojego dziecka nie jest realistyczna?
         » A co z zabawkami wytwarzanymi przez szpitale dla dzieci?

Jeśli dzieci otrzymały zabawkę z plastikowym zamkiem, ważne jest, aby usunąć lub wymienić zamek. Jeśli twoje dziecko otrzymało zabawkę, która nie jest bezpieczna do noszenia w lub w pobliżu, możliwe, że otrzymała zabawkę, która mogła zostać kupiona w niewłaściwy sposób. Możliwe jest również, że zabawka może nie być bezpieczna w użyciu, ponieważ nigdy nie była testowana i nie została zatwierdzona do użytku przez producenta.

Poniższe wytyczne pomogą ustalić, czy zabawkę można bezpiecznie pominąć z dziećmi:

Zabawka powinna być bezpieczna dla dzieci w domu. Dzieci nie są w stanie odróżnić zabawki bezpiecznej do zabawy od niebezpiecznej. Jeśli dziecko uważa, że ​​zabawka jest niebezpieczna, należy ją usunąć z rąk dziecka.

Jeśli zabawka jest bezpieczna dla dzieci, instrukcje powinny szczegółowo wyjaśniać, czy zabawka może być bezpiecznie używana z dorosłymi

To Cię zainteresuje: Drewniane zabawki

Ważne jest, aby pamiętać, że zabawka musi być bezpieczna. Żadne dziecko nie powinno bawić się zabawką, jeśli zna jej bezpieczeństwo. Zabawki nigdy nie powinny być pozostawiane bez opieki lub w miejscu nieodpowiednim dla dzieci do zabawy. Rodzice powinni nauczyć swoje dzieci bezpiecznego korzystania z zabawki lub ryzykować poważnymi obrażeniami.

Rodzice powinni być świadomi bezpieczeństwa innych dzieci lub zabawek w domu. Powinni używać tylko zabawek z funkcjami bezpieczeństwa dołączonymi do zabawki. Zabawki dla dzieci powinny być używane tylko w domu.

Niektóre zabawki nigdy nie powinny być używane przez dzieci w wieku poniżej 2 lat. Potrzebują nadzoru i powinny być używane w strefie chronionej przed dziećmi, nawet w pojeździe.

Nigdy nie należy zostawiać dziecka samego z zabawką, ponieważ może to spowodować obrażenia lub śmierć.

Nie należy pozostawiać dzieci nieprzeszkolonym dorosłym, którzy tylko oglądają lub bawią się. Może to prowadzić do obrażeń

Dzieci, które są same z nieprzeszkolonymi dorosłymi, nigdy nie powinny iść do sklepu lub samochodu z zabawką.

  • Jakie są oznaki nieprawidłowego działania zabawki?
  • Zabawka może nie być w normalnym stanie.
  • Zabawka mogła być wyjęta z opakowania.
  • Zabawka może mieć zadrapania

Zabawka może nie znajdować się we właściwej pozycji i nie być skierowana w bezpiecznym kierunku.

  • Zabawka mogła mieć zepsute, brakujące lub uszkodzone części.
  • Zabawka może mieć niewłaściwy rozmiar

W wyniku obecnych przepisów w branży zabawek w USA wiele firm produkujących zabawki dla dzieci obawia się, że ich produkty będą bardziej realistyczne. W branży zabawek zabawki są zwykle wzorowane na prawdziwym świecie. W większości przypadków wszystkie zabawki naszych dzieci są realistyczne w taki czy inny sposób.

Ale co jeśli zabawka Twojego dziecka nie jest realistyczna?

Jednym z problemów z zabawkami jest możliwość, że mogą być szkodliwe. Chociaż można kupować zabawki bezpieczne dla dzieci, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że niektóre zabawki nie są bezpieczne dla dzieci.

A co z zabawkami wytwarzanymi przez szpitale dla dzieci?

Chociaż większość kupowanych przez nas zabawek jest wytwarzana przez szpitale dla dzieci, niektóre zabawki mogą być niebezpieczne.

Oto kilka przykładów zabawek, które są bardziej niebezpieczne dla dzieci niż zabawki wytwarzane przez szpitale!

Polecane

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Wiedza powiązane z produkcji zabawek dla fascynatów

Szkolenie prowadzone w celu identyfikacji najpopularniejszych zabawek używanych w produkcji. Poznasz także podstawowe techniki wytwarzania, takie jak "formowane tworzywo sztuczne". Najlepsze praktyki

Czytaj więcej...