Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Plastikowe zabawki

Napisane 02.01.2020 przez admin

Tagi: plastik, zabawki, tworzywa sztuczne,

Spis treści:

         » 2. Zawsze przechowuj swoje plastikowe zabawki w chłodnym miejscu.
         » Jak powstaje plastik

Plastikowe zabawki znajdujące się w plastikowych skrzynkach na zabawki (nawet w plastikowych skrzynkach z zabawkami, które zostały oznaczone jako "bezpieczne") są wykonane z kilku różnych rodzajów tworzyw sztucznych

To Cię zainteresuje: Świetne rabaty na cyber monday

.

Super przydatne porady to odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące plastikowych zabawek dla dzieci.

Tym, co wyróżnia ten przewodnik spośród książek i artykułów, które mamy do zaoferowania dla Twojej przyjemności z czytania, jest fakt, że zamieściliśmy nie tylko najlepsze porady dotyczące plastikowych zabawek dla dzieci, ale także sposoby, aby pomóc im w tym procesie .

Stworzyliśmy coś, co pomoże Ci ulepszyć swoje plastikowe zabawki dla dzieci i mamy nadzieję, że skorzystasz z tego.

Mamy nadzieję, że Super Przydatne Porady pomogą ci w ulepszaniu plastikowych zabawek dla dzieci i będziesz cieszyć się używaniem plastikowych zabawek tak samo jak my!

  • Bardzo przydatne porady dotyczące plastikowych zabawek
  • Jak najlepiej dbać o swoje plastikowe zabawki?

1. Nigdy nie myj zbyt dużo zabawek, aby usunąć bakterie i kurz.

2. Zawsze przechowuj swoje plastikowe zabawki w chłodnym miejscu.

3. Nigdy nie wkładaj plastikowych zabawek do zmywarki, na gorącej powierzchni lub w wysokich temperaturach. Jeśli zostaną zamoczone lub zabrudzone, rozpadną się w krótkim czasie. Plastik jest bardzo wrażliwy na ciepło i wilgoć.

4. Jeśli twoje plastikowe zabawki znajdują się w plastikowej torbie, wyjmij torbę raz w miesiącu.

5. Nigdy nie myj plastikowych torebek wodą, ponieważ je zniszczą.

Najważniejszą rzeczą w branży zabawek, a na pewno najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać przy tworzeniu własnych zabawek plastikowych, jest ilość, którą zużyjesz.

Będziesz potrzebował dwóch arkuszy plastiku na każdy arkusz materiału. Oznacza to, że jeśli wykonasz plastikową zabawkę dla roczka, będziesz musiał wykonać co najmniej 500 plastikowych arkuszy, co jest dużą ilością plastiku.

Będziesz potrzebował około 200-400 arkuszy tkaniny, cały arkusz tkaniny i plastikowy skrobak do zbierania resztek.

Możesz kupić plastikowe arkusze w dowolnym sklepie z materiałami lub nawet online. Im więcej plastikowych arkuszy użyjesz, tym niższa cena, ale na dłuższą metę są one mniej niezawodne. Najlepsze plastikowe arkusze są wykonane z polipropylenu i są bardzo tanie.

Jak zrobić własne plastikowe zabawki dla dzieci za mniej niż 5 GBP.

1. Wytnij plastikowy arkusz w osiem równych prostokątów, mniej więcej wielkości paznokci.

2. Wytnij prostokąty z plastikowego arkusza.

3. Połóż prostokąty jeden na drugim, aby utworzyć okrąg, i wytnij koło.

4. Za pomocą plastikowego skrobaka zeskrob nadmiar plastiku.

5. Dodaj zeskrobany plastik do tkaniny i zszyj zwykłą nitką i zszyj boki z jednej strony.

Na początek chodzi o dzieci. Nie chcemy ponosić odpowiedzialności za szkody, jakie mogą wystąpić w przypadku plastikowych zabawek podczas ich używania przez dzieci.

Zdecydowana większość plastikowych zabawek nie jest niebezpieczna. Są całkowicie w porządku, aby dzieci miały i bawiły się przez całe życie - pod warunkiem, że są używane w sposób odpowiedzialny.

Dotyczy to nie tylko dzieci. Wiele osób mieszkających na obszarach, które otrzymują duże ilości odpadów lub ma wiele produktów z tworzyw sztucznych w obiegu, może również mieć problemy z plastikowymi zabawkami.

Wszystkie tworzywa sztuczne są toksyczne, ale polietylen i polipropylen są najbardziej toksyczne.

Tworzywo poliolefinowe (PET) jest zwykle najbardziej toksyczne, ale polietylen może stać się niebezpieczny, gdy reaguje z azotanami i metalami.

Jak powstaje plastik

Plastik pochodzi z różnych źródeł. Ale główny proces produkcji nazywa się metodą "formowania wtryskowego tworzyw sztucznych".

Tworzywo sztuczne jest przekształcane w wydłużony cylinder, który ma elastyczną lub sztywną powłokę zewnętrzną.

Koniec cylindra jest wciskany w formę wypełnioną stopionym plastikiem. Formę następnie ogrzewa się do 100 ° C, a następnie chłodzi i utwardza.

Formy plastikowe są wykonywane przy użyciu różnych specjalistycznych maszyn o specjalnie zaprojektowanych funkcjach, zwanych "zegarami"

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Ulubione zabawki dla dzieci z autyzmem

Dołączyliśmy również nasze 15 ulubionych zabawek dla małych dzieci. Aby uzyskać więcej wskazówek i wskazówek, jak najlepiej wykorzystać swoje dziecko z autyzmem, przeczytaj resztę naszego

Czytaj więcej...