Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Produkcja zabawek - pułapki

Napisane 30.12.2019 przez admin

Tagi: zabawki, produkcja,

Spis treści:

         » Zbyt wiele postojów

Najważniejszą częścią nauki gry zabawkami jest nauczenie się, jak unikać typowych pułapek.

To Cię zainteresuje: Chińskie zabawki

Prawdopodobnie nauczyłeś się, że ważne jest, aby móc bez problemu wysuwać zabawkę z rąk. Mówię to, ponieważ jest to umiejętność niezbędna do stworzenia dobrej mechanicznej pętli sprzężenia zwrotnego.

To Cię zainteresuje: Zabawki dla dzieci

Celem jest stworzenie bardzo stabilnego ruchu, łatwego do kontrolowania przez twoje ręce. Aby to zrobić, chcesz uniknąć następujących typowych pułapek.

  • Chcesz uniknąć następujących często występujących pułapek:
  • Odkładanie zabawki

Zbyt wiele osób odkłada zabawki i mówi: "Och, to nie zadziałało. Muszę spróbować ponownie".

To Cię zainteresuje: Drewniane zabawki

Jest to częsty błąd, ponieważ musisz nauczyć się używać rąk do kontrolowania zabawki. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym czy średnio zaawansowanym graczem, pierwszą rzeczą, której musisz się nauczyć, jest to, jak ręce muszą współpracować, aby kontrolować swoją zabawkę.

Nauczenie się, jak używać rąk, aby stworzyć stabilną pętlę sprzężenia zwrotnego, jest naprawdę trudne dla ludzi, ponieważ nie mają oni żadnego doświadczenia w tym.

Zbyt wiele postojów

Łatwo jest zobaczyć, jak zabawka pozostanie w jednym miejscu, jeśli odłożysz ją i wrócisz do niej po zbyt wielu postojach. Nawyk wraca do twojej zabawki

1. Utwórz własną formę za pomocą wykałaczki i plastikowego opakowania, aby utworzyć formę.

2. Dodaj żądany plastik do formy, wycinając szczelinę w plastikowym opakowaniu.

3. Umieść formę na silikonie i nałóż górną warstwę silikonu.

4. Nałóż drugą warstwę silikonu i pozostaw foremkę na kilka minut przed nałożeniem pokrywki.

5. Zamknij pokrywę i pozostaw foremkę na kilka dni.

6. Dodaj pęcherzyki powietrza wykałaczką do formy przed jej otwarciem.

7. Włóż nową zabawkę i ciesz się!

Jeśli chcesz zrobić lepszą formę lub dodać plastikowy element, który chcesz wyświetlić lub użyć z lalką, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością pomogę w przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących tworzenia formy, plastikowych elementów lub innego procesu produkcji zabawek.

Jeśli chcesz kupić drukarkę 3D z wycinarką laserową, skontaktuj się ze mną.

Nie jestem "nawróconym" żadnym wyobrażeniem. Uwielbiam wszystko o dinozaurach i świecie "Dinozaurów" (i nie jestem też sam. Znam kilka innych osób, które też kochają dinozaury i nie są dziwakami "Dinozaurami"). Ale jedną rzeczą, której nie kocham w dinozaurach (lub jakichkolwiek innych zwierzętach) jest to, że są one łatwo niszczone przez ludzi.

Spójrz na poniższe zdjęcia, które zrobiłem podczas niedawnego pokazu muzealnego i zoo w Atlancie, GA To, co widzisz, to dinozaury, które kiedyś żyły, a teraz nawet nie istnieją. Ludzie związani z tym eksponatem nie próbowali mnie uzasadniać ani edukować, byli po prostu smutni.

Jeśli uważasz, że jestem trochę niewdzięczny, chciałbym zarobić trochę pieniędzy. Muzeum, które oglądasz, jest przykładem tego, co dzieje się, gdy niszczymy coś, co nie jest przeznaczone do zniszczenia, i jestem pewien, że znam kilka innych.

Jeśli jesteś fanem dinozaurów, musisz to zobaczyć, nie zastanawiaj się. Ale najprawdopodobniej nie jesteś fanem ludzi niszczących rzeczy, które kiedyś żyły. A może jesteś, ale nie możesz tego powstrzymać.

  • Nie pozwól, aby słowo "C" Cię powstrzymało,

Widziałem sporo zabawek wykonanych z myślą o złej jakości tworzywach sztucznych. Czują się tanio i nie wytrzymują dobrze. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz mój artykuł na temat zabawek wykonanych z plastiku.

Tworząc zabawkę, powinieneś znaleźć kilka rodzajów tworzyw sztucznych, z których możesz być dumny. Pomoże Ci to skoncentrować się na jakości, a nie ilości.

Powinieneś być w stanie znaleźć następujące tworzywa sztuczne, ale jeśli nie, zawsze możesz je pomieszać i eksperymentować!

  • Polietylen (PET)
  • Polipropylen (PP)
  • Polistyren (PS)

Polistyren (PS) to trwałe i mocne tworzywo sztuczne, które jest również dobrym izolatorem. Możesz go znaleźć we wszystkich sklepach ze sprzętem. Można go również znaleźć w Lowe's i Home Depot.

Polipropylen (PP) jest również dobrym izolatorem i jest powszechnie stosowany w balonach.

Polistyren (PS) jest często stosowany w zabawkach. Są one zwykle używane w małych zabawkach, puzzlach i samochodach.

  • Polietylen (PET)
  • Octan poliwinylu (PVA)
  • Polistyren (PS) to trwałe, mocne tworzywo sztuczne

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Analiza miesiąca marca w firmie

Marzec dobiega ku końcowi. Nieuniknione. To już czas na podsumowanie mc marca tego roku. W marcu zaszły fajne zmiany.... Tym razem wróciliśmy do branży zabawek z aktualizacją naszej firmy produkującej

Czytaj więcej...