Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Tworzywa sztuczne, a zabawki

Napisane 31.12.2019 przez admin

Tagi: zabawki, plastik, tworzywa sztuczne,

Spis treści:

         » 2. Małe lalki są zawsze dla ciebie dobre
Polecane

Większość producentów używa wysokiej jakości tworzyw sztucznych, więc ich zabawki są trwałe i trwałe. Jeśli chodzi o materiał, niektóre z nich są wykonane z polietylenu (PE) lub polipropylenu (PP). Wykonane są z mieszanki polietylenu i plastiku polipropylenowego. Główną wadą zabawek PE jest to, że materiał jest porowaty, dlatego często są miękkie w dotyku. Jest to również główny powód, dla którego producenci wolą używać gumy w swoich zabawkach. Innym głównym materiałem stosowanym w zabawkach z Chin jest poliuretan (PU). W przeciwieństwie do polietylenu i polipropylenu, zabawki PU są trwałe i mogą wytrzymać codzienny stres dzieci. Są również bardzo elastyczne i mają dobrą odporność na zużycie. Jeśli chodzi o materiały stosowane w zabawkach, zauważysz, że istnieją różne rodzaje zabawek. W rzeczywistości wiele zabawek z Chin jest wykonanych z tych samych materiałów, co zabawki z Zachodu, tj. mi. PVC, TPR, polistyren (PS). Zabawki z Chin są ogólnie o wiele trwalsze niż zabawki z Zachodu. Jest to jeden z głównych powodów, dla których producenci z Chin zawsze szukają nowych sposobów wykorzystania tych materiałów, aby zapewnić swoim zabawkom lepszą trwałość. Niektóre zabawki są również wykonane z tworzywa sztucznego. Te zabawki są zazwyczaj wykonane z tych samych materiałów, co zabawki z Zachodu. Ale najlepsze jest chyba to, o którym wspomniałem powyżej: Dobry dzień, by umrzeć ciężko. Nie mogę myśleć o tym, co działo się w świecie filmu, gdy trafiał na duży ekran, ale jestem pewien, że są ludzie, którzy uznaliby go za wystarczająco zabawny.

To Cię zainteresuje: Drogie zabawki i ich gwarancja

Ale w większości zabawki, które otrzymujemy, są prawie takie same. Każda zabawka, podobnie jak filmy, na których są oparte, ma swój własny styl, ale postacie są w zasadzie takie same.

To Cię zainteresuje: Hollistic - zabawka wodna

Mógłbym podać całą listę przykładów, ale jest tak wiele do wyboru, że ledwo zarysowałem powierzchnię. Jest tylko tyle odmian zabawki Batmana, że ​​możesz to zrobić, zanim zaczniesz się powtarzać. A potem jest cała seria Gwiezdnych wojen, w której masz coś w rodzaju czterech różnych wersji tej samej postaci, co jest po prostu za dużo.

Gdzie nas to pozostawia? Czy w zabawkach jest coś naprawdę wspaniałego? Nie, nie sądzę.

To Cię zainteresuje: Klocki lego

Ale myślę, że warto mieć zabawki, które reprezentują wspaniałe postacie ze wspaniałych historii. Myślę, że to jest powód, dla którego wciąż lubię zabawki, i to jest powód, dla którego wciąż jestem podekscytowany, gdy widzę nowy na półce

W górę

Chiny to w rzeczywistości kraina mitów i bajek. Kraj stworzył wiele wspaniałych i zabawnych historii, które zapewniają rozrywkę Tobie i Twoim dzieciom przez cały rok.

Nic dziwnego, że wiele osób z Chin chce wierzyć w niektóre mity z ich ojczyzny. Jest wiele powodów, dla których tak jest, ale niektóre są po prostu oparte na tym, że sprawiają, że dobrze wyglądasz podczas wizyty.

  • Oto kilka mitów, w które możesz wierzyć w chińskie zabawki.
  • 1. Lalki są dla dziewczyn

Powodem, dla którego dziewczęta często używają lalek, jest to, że można je postawić przed ścianą i często umieszcza się tam, aby odwrócić uwagę od faktu, że ich lalki są nieco inne od nich.

Zabawki w tej kategorii są często wypchane i nie mają cech przypominających życie. Na przykład lalki na powyższym zdjęciu nie są takie same jak na zdjęciu dla chłopców.

2. Małe lalki są zawsze dla ciebie dobre

Z tego powodu uważa się, że dzieci, które mają lalki w domu, są bardziej energiczne i zdrowe. To mit, ponieważ lalki to tylko zabawki wykonane z plastiku. Gdyby miały cechy przypominające życie, byłyby o wiele bardziej przydatne i zabawne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Niebezpieczne zabawki

Jeśli dzieci otrzymały zabawkę z plastikowym zamkiem, ważne jest, aby usunąć lub wymienić zamek. Jeśli twoje dziecko otrzymało zabawkę, która nie jest bezpieczna do noszenia w lub w pobli

Czytaj więcej...