Produkcja Zabawek

Zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych

Zabawki rozwijające kreatywność

Napisane 06.01.2020 przez admin

Tagi: zabawki, kreatywność,

Spis treści:

         » Urocze jest dobre, bez względu na wyszukiwane hasło
         » Jakie są czasy wysyłki?
         » Co jeśli mój kraj nie jest wymieniony na stronie wysyłki?

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która wygląda i czuje się jak prawdziwa krowa, lub plastikową zabawkę dla twojego dziecka, która wygląda jak prawdziwy kawałek plastikowej rurki. Zabawki te zachęcają dziecko do odkrywania, tworzenia i zabawy manualnej.

To Cię zainteresuje: Hollistic - zabawka wodna

Podsumowując: Kupując wysokiej jakości zabawkę, pomagasz dziecku rozwijać kreatywność, poczucie własnej wartości i pewność siebie. Najlepsza część? Ponieważ zabawki wysokiej jakości wymagają więcej wysiłku i inwestycji, są również droższe w zakupie.

To Cię zainteresuje: Plastikowe zabawki

Eksperyment "Cute Is Cool"

Nowe badania dotyczące tego, czy niektóre wyszukiwane hasła "słodkie" mogą zwiększyć skuteczność wyszukiwania, są interesujące, ale nie zaskakujące. Nowe badania sugerują jednak, że może to mieć pewne implikacje w świecie rzeczywistym.

Urocze jest dobre, bez względu na wyszukiwane hasło

Nowe badanie, które zostało opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences, zbadało, w jaki sposób "uroczy" wyszukiwany obraz i inne słowa kluczowe wpływają na system rankingu wyszukiwarki.

Wyniki były dość zaskakujące, ponieważ naukowcy odkryli, że "słodkie" wyszukiwane hasło było znacznie lepsze niż słowo kluczowe sterujące dla wyszukiwań obejmujących obrazy ludzkich twarzy.

"W tym eksperymencie stwierdziliśmy, że słodkie słowo kluczowe w połączeniu z rzeczownikiem to potężne wyszukiwane hasło, które znacznie poprawia wydajność wyszukiwania obrazów ludzkich twarzy" - napisali autorzy. "W niektórych przypadkach słodkie słowo kluczowe przewyższało słowo kluczowe sterujące i jego synonimy, a w innych słodkie słowo kluczowe było znacznie mniej skuteczne w wyszukiwaniu twarzy".

A efekty "słodkie" są jeszcze lepsze w przypadku zdjęć zwierząt.

"W tych eksperymentach słodkie słowo kluczowe przewyższyło słowo kluczowe sterujące i jego synonimy wyszukiwania zwierząt" - napisali autorzy. "W niektórych przypadkach słodkie słowo kluczowe przewyższało słowo kluczowe sterujące i jego synonimy, a w innych słodkie słowo kluczowe było znacznie mniej skuteczne w wyszukiwaniu zwierząt

Nie popełniamy błędów. Używamy materiałów najlepszej jakości. Nasze zabawki są trwałe. Błędy w procesie produkcyjnym są częste i dokładamy wszelkich starań, aby je właściwie wykonać.

Jakie są czasy wysyłki?

Nasze czasy wysyłki zależą od kraju docelowego i dostępności zapasów. Średni czas wysyłki wynosi 2-7 dni roboczych w USA i 6-20 dni roboczych w Europie.

Co jeśli mój kraj nie jest wymieniony na stronie wysyłki?

Możesz się z nami skontaktować, a my dołożymy wszelkich starań, aby dowiedzieć się o Twojej sytuacji. Mamy członka zespołu ekspertów, który może ci pomóc.

Polecane

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabawki rozwijające kreatywność

Możesz znaleźć zabawki, które zachęcą twoje dziecko do wyrażenia swojej kreatywności. Na przykład, możesz kupić kolorową, wysokiej jakości drewnianą zabawkę dla swojego malucha, która

Czytaj więcej...

Losowy

Świetne rabaty na cyber monday

Najlepszy stosunek jakości do ceny, ale jednocześnie najlepsza cena. Miałem kilka zabawek z okazji Czarnego Piątku, ale to mój pierwszy zakup i jestem bardzo podekscytowany. Był wart każdego grosza z

Czytaj więcej...